Petici proti důchodové reformě ve Frýdku – Místku podepsalo přes čtyři stovky občanů

Petici proti důchodové reformě ve Frýdku – Místku podepsalo přes čtyři stovky občanů

15.6.2011 22:13:03

Ve dnech 13. a 14. června se uskutečnila v Místku na náměstí Svobody podpisová akce proti vládní důchodové reformě. KDU-ČSL návrh důchodové reformy ODS, TOP09 a Starostů a VV odmítá a proto sepsala petici, ve které vysvětluje své hlavní výhrady.

 

Celkem petici za dva dny podepsalo 410 občanů, kteří s navrhovanou důchodovou reformou nesouhlasí. Jsou mezi nimi velmi mladí lidé, rodiče s dětmi i bezdětní nebo i důchodci, kteří mají obavy o penze svých dětí a vnoučat. Tušili jsme, že lidé jsou na vládu velmi nazlobení, ale to s jakou ochotou lidé petici podepisovali, mně až překvapilo“ říká jeden z organizátorů petiční akce předseda frýdecko-místeckých Mladých křesťanských demokratů  Marcel Sikora.
Stánek putuje do dalších měst v Moravskoslezském kraji, ve středu do Příbora, v pátek do Ostravy a v pondělí můžou petici podepsat obyvatele Krnova. Celkem petici v České republice podepsalo ji ž přes deset tisíc občanů.


  

 

 

 

 

 

 

 
Sdílet článek:Přidat k Yahoo Bookmarks Přidat k Facebook Přidat k Delicious Přidat k Twitter Přidat k StumbleUpon Přidat k MySpace Přidat k Google Bookmarks

odkazy jinam

Facebook